مبلمان امپراطور

مبلمان امپراطور

مبلمان امپراطور ، مبل استیل لوکس و مبل سلطنتی امپراطور

مبلمان امپراطور

این محصول اعلا که بمعنای واقعی تجلای تجمل و زیبایی است تماما از چوب راش با رنگ ورق طلا و پارچه شانل و کریستال ترک هنرمندانه ساخته شده است.

این محصول شامل:
يك عددكاناپه
چهار عدد مبل تک نفره
يك عدد جلومبلی
دو عدد ميز بغل
يك عددميزغذاخوری برگی با شیشه بیست میل
هشت عدد صندلی غذاخوری

کل محصولات ما با غذاخوریهای ۴/۶/۸/۱۰/۱۲ نفره قابل اجرا می باشد.

 

مبل استیل کلاسیک امپراطور

بی شک خاص پسندهای مبلمان با مبل امپراطور شرکت مبلمان سلامی آشنا هستند . این مبل استیل کلاسیک خاص که با چوب راش و همینطور پارچه های وارداتی ترک و فوم سرد و همینطور بهترین سبک های رنگ آمیزی مزین شده است ، از آثار ماندگار ایران در سبک مبلمان کلاسیک و استیل می باشد و تجمل و تجلل را به خانه های مدرن ایرانی می آورد .

ایرانی ها از سخت گیر ترین ها در تجملات و چیدمان منزل بوده اند مورد پسند بودن این مبلمان خاص ، نشان از بهترین بودن این مبل دارد .

 

مبلمان ترکیبی

مبلمان سلامی هر سال تغییراتی در مدل های قبلی خود ایجاد می کند و به صورت مداوم محصولات خود را به روز رسانی می کند . همچنین شما در سفارش مبلمان می توانید ، مبل منزل خود را به صورت ترکیبی سفارش دهید و به تناسب چیدمان منزل تان بخش هایی از سرویس های مختلف را انتخاب کنید .

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري نیز قابل تغيير است.


 

کاناپه مبل امپراطور ، به سبکی متفاوت و دارای رگه هایی از خانواده مبل کلاسیک و مبل استیل است ، این مبل مجلل دارای کیفیت و ماندگاری مثال زدنی همچون زیبایی در خور توجه اش است . امپراطور بسیار پر کار و پر زینت طراحی شده است .

نمونه های کپی برداری شده این محصول نیز در سایر شرکت ها موجود است اما تفاوت های بسیاری در رنگ آمیزی و متریال به کار رفته در آن وجود دارد و در اصل طراحی این اثر کاملا اختصاصی و به ثبت رسیده است .

مبل استیل کلاسیک امپراطور از نظر شرکت مبل سلامی یکی از نمادهای این شرکت و آثار ارزنده ما می باشد .

 

مبلمان سلامی

Moblesalami

برچسب ها:

کاناپه مبل مبل استیل مبل امپراطور مبل تشریفاتی مبل سلامی مبل سلطنتی مبل لاکچری مبل مجلل مبلمان مبلمان امپراطور مبلمان خاص مبلمان سلطنتی مبلمان کلاسیک مبلمان لوکس

صفحات پیشنهادی مبل سلامی برای شما

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code