مبل سلامی

آدرس کارخانه: تهران، جاده ساوه، سه راهی آدران، جاده شهریار، روبروی پمپ بنزین، پلاک 160 مجتمع بزرگ کارخانجات مبل سلامی

تلفن: ۵۶۵۸۶۰۷۰ – ۰۲۱        فکس: ۵۶۵۸۶۰۶۸ – ۰۲۱


شعبات فروش : 

مشاهده صفحه معرفی نمایندگی ها و شعبه های تهران مبل سلامی حاوی اطلاعات شعبات و نمایندگی های مبلمان سلامی


برای دیدن چیدمان تصاویر مبلمان خریداری شده در منزل مشتریان مبل سلامی، برگه عکس مبل سلامی پس از چیدمان در منزل مشتریان را مشاهده کنید. 

شعبه های تهران مبل سلامی : 

شعبه بازار مبل یافت آباد

شعبه خیابان شریعتی

شعبه جاجرود / بازار مبل کمرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شعبه مربوطه ، روی نام نزدیک ترین شعبه و مناسبت ترین شعبه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.

مفتخریم که در مجموعه ی مبلمان سلامی تولید کننده مجلل ترین و نایاب ترین آثار هنری دست سازی باشیم که سال هاست میهمان شما در زیباترین خانه های ایرانی در جای جایِ ایران عزیزمان است.

ما در تولید مبلمان مان از چوب راش، پارچه های بلژیکی و ترک و همینطور مدرن ترین روش های رنگ آمیزی استفاده می کنیم و به دلیل اطمینانی که از کیفیت کارهایمان داریم، محصولات مان را 3 سال ضمانت می کنیم. همینطور این اطمینان را به شما می دهیم که مبلمان سلامی دوامی بسیار بیش از این داشته و علت سه سال ضمانت محصولات مبل به معنی ضمانت و تضمین غیر اصولی ترین روش های نگهداری در این زمان است.

انواع مبل کلاسیک، آوانگارد، مبلمان استیل، مبلمان راحتی، انواع شزلون و سرویس های خواب و همینطور بوفه های خاص تولیدی مبل سلامی را می توانید در بخش محصولات وبسایتمان مشاهده کنید. همینطور ما جدیدترین محصولات را در شبکه های اجتماعی معرفی خواهیم کرد.