درباره ما

گواهینامه ها و استاندارد های کسب شده در شرکت مبلمان سلامی را می توانید در این تارنما مشاهده کنید. ما به جرات و با اطمینان کامل از مساله کیفیت این مساله را میگوییم که اصیل ترین و کیفی ترین مبلمان تولیدی در داخل کشور و کاملا با توانایی رقابت و برتری نسبت به نمونه های خارجی را تولید می کنیم. مدت زمان گارانتی و همینطور پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان مان که باعث شده سالیان سال به لطف همراهان گرامی مان در اوج باشیم گویای این مساله است.

 

درباره مبل سلامی

شرکت مبل سلامی یکی از پیشکسوتان در تولید مبلمان کلاسیک ومدرن وانواع صنایع چوب در طرح های گوناگون می باشد که در ساخت آن ها از بهترین مواد اولیه بهره می گیرد.تولید این محصولات نتیجه بیش از شصت سال تجربه در ترکیب هنروتکنولوژی در صنعت چوب می باشد این شرکت آمادگی پذیرش وانجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون  فضاهای – تجاری،اداری و مسکونی از تهیه نقشه – طراحی و اجراء توسط متخصصین و هنرمندان زبده رادارد همچنین شرکت با درنظر گرفتن کلیه اصول و مراعات استاندارد درخصوص صادرات آماده ارسال کالاهای خود با بسته بندی مناسب به کلیه نقاط جهان می باشد.

 

نشان کیفیت و استاندارد از ایتالیا در سال ۱۳۹۳

مبل و مبلمان استاندارد با استناد به گواهینامه های بین المللی در شرکت مبل سلامی

 

کلیه گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده قابل استعلام به صورت آنلاین می باشد و سایت شرکت مبل سلامی در سایت منابع ارائه کننده گواهینامه به ثبت رسیده و قابل استعلام می باشد

 

دارنده نشان کیفیت و استاندارد از ایتالیادر سال ۱۳۹۲