داستان ما

ما با عشق ساختیم ،متمایز شدیم.

مبلمان

آغاز راه

کسب و کار خانوادگی مبل سلامی ابتدا کار خود را در یک کارگاه خانوادگی  به همراه اعضای خانواده در یکی از شهرستان های اطراف تهران شروع کرد.ابتدای مسیر بود و مبل سلامی برند سرشناس امروزی نبود اما  رویاهای بزرگ و ایده های خاص  در کنار پشتکار  نیم قرن است که همراه برند سلما است

مبلمان

طراحی های برند سلامی

برند سلامی در کنار الگوبرداری از تولیدات و نمونه های مشابه خارجی، از گروه طراحان داخلی و خارجی تیم طراحی ویژه ای را برای خلق هنری با شکوه و بی همتا در صنعت مبلمان تشکیل داده و با آنها همکاری میکند.

مبلمان
نتلعهلهم

ویژگی های مبل سلامی

ظرافت،زیبایی ، شکوه و جلال در کنار اصالت می تواند ترکیبی تکرار نشدنی در مبلمان کلاسیک باشد.تفاوت ما در خلاقیت و کیفیت منحصربه فرد ماست.مبل سلامی فراتر از تکرار بوده ،است و خواهد بود

مبلمان

کیفیت مبلمان سلامی

چیزی که ظرافت و زیبایی را تکمیل میکند ، کیفیت است .کیفیت همان چیزی ایت که مبل سلامی آن را برای تمام مشتریانش به ارمغان آورده است.مگر نه اینکه مبل سلامی به زیبایی و کیفیت شناخته شده است.ما در برند مبل سلامی تولیداتمان را به مدت سه سال تضمین میکنیم.

مبلمان
مبلمان چستر

قدمت

خرسندیم که تجربه نیم قرنی برند سلامی در کنار شما عزیزان سرشار از افتخار و رضایت. بوده است.نیم قرن خلاقیت،نیم قرن ظرافت و. زیبایی در کنار کیفیت غرور آمیزترین دست آورد ما در کنارتان است.