مطالب مفید

انتخاب میز جلو مبلی

شما وقتی بر روی مبل نشسته اید به سطحی با ارتفاع مناسب و راحت نیاز دارید تا از آن برای دسترسی آسان به ظروف پذیرایی یا کتاب و روزنامه و ….استفاده کنید.

به همین دلیل میز جلو مبلی یکی از اجزاء جدانشدنی چیدمان محسوب می شود. بعد از خرید مبلمان برای منزل، میز جلو مبلی مکمل فضای شماست.

اول باید سبک دکوراسیون خود را مشخص کرده و مبلمان متناسب با آن را تهیه کنید و بعد با میز جلو مبلی هماهنگ با این چیدمان فضای خود را کامل کنید.

سبک کلاسیک

مثلا اگر طراحی منزل شما کلاسیک است، می توانید از میزی چوبی با پایه های منبت کاری شده استفاده کنید. اگر چه تهیه این میز برای شما هزینه بر است ولی در عوض می توانید میزی مقاوم از بین طرح های زیبای آن انتخاب کنید.

 

میز جلو مبلی مناسب دکوراسیون کلاسیک

سبک مدرن

ولی در شیوه مدرن محدودیتی نداریم و تنوع در طراحی مدل های مختلف دست شما را برای انتخاب میز دلخواه باز می کند. تنوع و زیبایی در میزهای مدرن شما را محو خود می کنند. میزهای جلو مبلی مدرن برای مبل های ال و مبلهای راحتی مدرن مناسب ترند.

 

میز جلو مبلی مدرن مناسب سبک مدرن

سبک روستیک

اما اگر از طرفداران طبیعت و سبک روستیک هستید نباید از تجهیزات صنعتی و مصنوعی استفاده کنید. مواد اولیه شما باید از دل طبیعت و با جنس و رنگ طبیعی باشد. شما می توانیدبا یک میز چوبی با طرحی ساده و رنگ خنثی رنگ و بوی طبیعت را به منزل خود بیاورید.

 

میز جلو مبلی مناسب سبک روستیک

 

معمولا طراحی میزها به صورت گرد، بیضی و یا چهار گوش است. اگر فضای شما کوچک است میزهای گرد و منحنی مناسب ترند. با انتخاب این میزها در فضای کوچک امکان رفت و آمد راحت تری در اطراف میز خواهید داشت.

 

میز منحنی مناسب فضاهای کوچک

 

اگر فضای بزرگی دارید بهتر است از میزهایی با شکل مربع یا مستطیل استفاده کنید.

 

میز چهار گوش مناسب فضاهای وسیع

 

میزهای فانتزی هم که شکل مشخصی ندارند و مناسب دکوراسیون مدرن هستند.

 

میز فانتزی مناسب دکوراسیون مدرن

 

در ضمن اگر با دیدن مدل های موجود به ایده ای زیبا فکر می کنید می توانید طرح خود را سفارش دهید.

میز جلو مبلی

 

میز جلو مبلی

 

میز جلو مبلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *