مطالب مفید

مبل راحتی، پرفروش ترین و راحت ترین سبک مبل

مبل راحتی پرفروش ترین سبک مبل است

برای بعضی از افراد، زیبایی مبل از همه گزینه ها مهم تر است و بعضی فقط به دنبال راحتی و نشیمن راحت آن هستند.

مبل راحتی

در بین تمامی مبل ها، مبل راحتی، بسیار زیبا، بسیار راحت، ساده، متنوع،جوان پسند و مقرون به صرفه تر است. مبل راحتی، خسته کننده نیست. در حالی که ممکن است با مدتی نشستن بر روی یک مبل سلطنتی خسته تر هم بشوید. پس حتما در زمان خرید، راحت بودن نشیمن مبل را امتحان کنید.

مبل راحتی از دو قسمت کلی کلاف و رویه تشکیل می شود. کلاف همان قسمت چوبی مبل و رویه از پارچه یا چرم است. مبل راحتی پایه های کوتاهی دارد. قسمت چوبی نما ندارد. یعنی  برای خریدار، زیاد قابل رویت نیست به همین علت بعضی از تولید کنندگان استاندادهای لازم برای ساخت مبل را رعایت نمی کنند.

پس مراقب باشید مبلی بخرید که گارانتی داشته باشد و حتما از مراکز مطمئن خرید کنید.

مبل باکیفیت، محکم و سنگین است. چند ضربه به مبل بزنید. گوشه ای از آن را بلند کنید و تکان دهید. اگر سست و سبک بود نخرید.

بعضی از مدل های مبل راحتی میز ندارند و بعضی هم میز دارند که این میز معمولا با پارچه ای ست شده با مبل پوشیده می شود و به اسم پاف معروف است.

مبل راحتی، پرفروش ترین و راحت ترین سبک مبل

هیچ مبل راحتی، سرویس ناهارخوری ست ندارد ولی تولیدکننده می تواند بعد از انتخاب مبل و میز و صندلی ناهارخوری از طرف مشتری، سرویس ناهارخوری را از لحاظ رنگ پارچه و رنگ چوب ست کند.

ست مبل راحتی و میز ناهارخوری

مبلمان راحتی معمولا هفت نفره است. شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو عدد مبل تک که مشتری می تواند تعداد آنها را تغییر دهد.

مبلمان راحتی 7 نفره

بهتر است مبل راحتی پارچه بی رنگی داشته باشد. چون در این صورت هر زمان که بخواهید، می توانید با تعویض کوسن های آن، طرح و رنگ جدیدی برای اتاقتان فراهم کنید.

اگر قرار است در منزلتان فقط از یک دست مبل استفاده کنید، پس بهتر است مبل راحتی را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *