مطالب مفید

فضایی فانتزی و شاد با تم خال خالی

تم خال خالی در عین سادگی بسیار محبوب و دوست داشتنی است و اگر از رنگ های مختلف و به جا در طراحی آن به کار گرفته شود، در همه جای خانه قابل استفاده است. تاریخ مصرف ندارد و به محیط آرامش می دهد. چیدمانی بانمک و جذاب و شاداب است.

از چه راه هایی می توان تم خال خالی را وارد چیدمان منزل کرد؟

دیوارهای بی روح منزل را با دایره های کوچک و بزرگ جان ببخشید. اگر به سبک کلاسیک علاقه دارید از خال های ریز استفاده کنید ولی در سبک مدرن می توانید درون خال ها از دایره های کوچک و بزرگ استفاده کنید.

 

حتی می توان با خال های رنگی طرحی زیبا روی دیوار به وجود آوریم.

طرح زیبا روی دیوار با خال های رنگی

 

برای رنگ کردن دیوار با شکل دایره باید صفحه ای با همان طرح تهیه کنید که از هر جنسی می تواند باشد. سپس آن را روی دیوار قرار دهید و رنگ بزنید و صفحه را بردارید.

 

برای سرویس خواب، پارچه ای خال خالی با رنگ ملایم و آرامش بخش به کار ببرید. نکته مثبت این کار این است که تعویض روبالشی و روتختی و ….هزینه چندان بالایی هم برای شما ندارد.

تم خال خالی در اتاق خواب

 

پرده های خال خالی زیبا، خانه شما را صمیمی و جذاب می کنند.

 

می توانید روکش مبل قدیمی خود را عوض کنید یا از کاور خال خالی استفاده کنید.

کف پوشی با طرح خال خالی پهن کنید که طرح و رنگ آن با دیگر وسایل خانه هماهنگ و ست باشد.

 

برای کوسن و پاف و وسایل پارچه ای منزل از طرح خال خالی کمک بگیرید.

راه پله خال خالی، ساده ولی قشنگ است. ببینید نتیجه تلفیق رنگ صورتی و سفید زیباست ولی می توانید از رنگ های دیگر هم استفاده کنید. سفید و آبی، زرد، قهوه ای، سرمه ای یا هر رنگ دیگر.

راه پله خال خالی

 

وبالاخره، حتی می توانید با رنگ مخصوص نقاشی روی چینی و یک خلال دندان، چینی های بلااستفاده خود را با طرج های زیبا به وسایل دکوری مبدل کنید.

قوری خال خالی دست ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *