مطالب مفید

مبلمان اداری

آیا می دانید چرا انتخاب یک مبلمان مناسب برای دفتر کارهای اداری شما مهم است؟

چون هفته ای شش روز و هر روز هشت ساعت از روز را در اداره می گذرانید. پس اگر

می خواهید سلامتی خود را از دست ندهید، باید مبلی مناسب داشته باشید. مبلی با کیفیت بالا، طراحی زیبا و قیمتی مناسب.

دقت کنید که:

1.اندازه و شکل مبلمان باید با دفتر کار شما هماهنگ باشد.

میز بزرگ در اتاق کوچک مناسب نیست. اندازه و شکل مبلمان باید با بقیه فضای دفتر هماهنگ باشد و درها و کشوهای آن به راحتی باز و بسته شوند و افراد به راحتی بتوانند در اطراف آن جابجا شوند.

 

2.مبلمان اداری باید کاربردی و زیبا باشد.

کاربردی بودن مهم تر از زیبایی مبلمان است. باید وسایلی را انتخاب کنید که برای نگهداری فایل ها به مشکل برنخورید و نگهداری از آن آسان باشد. اگر مبلمان چند کاربردی باشد، می توانید در کارهای مختلف از کاربری های متفاوت آن استفاده ببرید.

 

3.مبلمان ارگونومیک انتخاب کنید.

اگر هر قدر طراحی مبلمان شما زیبا باشد ولی باعث کمردرد یا دردگردن شود یا بیش از حد خسته شوید ارزشی ندارد و در درازمدت شما را بیمار می کند.

 

4.مبلمان با کیفیت انتخاب کنید.

احتمال دارد مبل با کیفیت گران باشد. کسی که به تازگی به یک دفتر نقل مکان کرده و هنوز مشکلات مالی دفتر جدیدش حل نشده باشد، شاید برای خرید مبل، سراغ ارزان ترین گزینه برود ولی اگر کیفیت لازم را نداشته باشد، برایش گران تمام می شود. مبلی را تهیه کنید که هم کیفیت بالایی داشته و هم مقرون به صرفه و بادوام باشد.

 

5.مهم ترین گزینه راحتی مبلمان است.

بعضی از مردم فراموش می کنند که باید ساعت های طولانی با استفاده از مبلمان اداری کار کنند. مبل راحت راندمان کاری شما و کارکنانتان را بالا می برد و این خود نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *