مطالب مفید

مبلی شبیه به استادیوم در خانه

استادیوم ورزشی کوچک در خانه با مبل سه طبقه

اگر از شما بپرسند دوست دارید مسابقات ورزشی را در استادیوم و شلوغی آن تماشا کنید یا در محیط خانه، روی مبل، در کنار دوستان و اعضای خانواده؟ پاسخ شما چیست؟

بعد از نظرسنجی و تحقیقی که از دو هزار نفر درباره این موضوع انجام شد، نتیجه نشان داد که تماشای مسابقات ورزشی برای ورزش دوستان، در کنار هم و در منزل یکی از دوستان و روی مبل لذت بیشتری دارد.

مبل طبقاتی

 

از این رو طراحان مبل، تصمیم گرفتند این مبل متفاوت را طراحی کنند.

استیو مک منمن بازیکن سابق رئال مادرید و لیورپول طرح اولیه این مدل مبل را تایید کرد.

استیو مک منمن

 

استیو در مورد این مبل متفاوت می گوید:”زمانی که چند نفر از دوستانم برای دیدن مسابقه ای کنارم هستند، اطمینان دارم که دیدن مسابقه، از یک تلویزیون بزرگ و روی این مبل جالب و راحت، برای من و هر تماشاگر دیگری، آن هم در خانه خودم هیجان انگیز است.”

مبلی شبیه استادیوم در خانه

 

مبل راحتی مدرن طبقاتی در خانه

این مبل، به صورت طبقاتی در سه طبقه و با الهام از صندلی های استادیوم های ورزشی طراحی شده است و اگر این مبل را در اتاق نشیمن خود قرار دهید، در حقیقت استادیومی کوچک در خانه و برای اعضای خانواده فراهم کرده اید.

مبل طبقاتی

 

با این مبل، مشکل کمبود جا یا جای نامناسب برای تماشاگران مسابقه ورزشی از تلویزیون به وجود نمی آید. چون این مبل، برای 9 نفر به راحتی جای نشستن را فراهم می کند.

هنگام تماشای تلویزیون، زمانی که تعداد تماشاگران زیاد باشد، اغلب اوقات، نفرات جلویی برای افراد پشت سر، ایجاد مزاحمت می کنند. ولی این مبل به دلیل طبقاتی بودن، این مشکل را حل کرده است و تعداد قابل توجهی می توانند بدون مزاحمت، صفحه تلویزیون را تماشا کنند.

استادیوم کوچک در خانه با مبل طبقاتی

 

ضمنا در این مبل، جایی برای قراردادن تلفن همراه و پریز برق تعبیه شده که در صورت نیاز تلفن همراه خود را شارژ کنید.

حسن دیگری که دارد این است که پارچه مصرفی در این مبل ضد لک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *