۱۳ دی

مبل کلاسیک

مطالب مفید

مبل کلاسیک همانطور که از اسمش برمی آید همراه با سنتهای قدیمی با زندگی امروز هماهنگ شده است و دارای شکوه و جلال خاصی می باشد.

بااصالت است و همیشه ماندگار و مد روز است.طراح سنتی این اثر هنری و تاریخی را بر اساس هنرهای قدیمی و اصیل برای همه عصرها به نحوی جذاب و آرامش بخش می آفریند.

 

این مبل ها پشتی بلندتری دارند .با منبت و کنده کاری تزیین می شوند و تشکچه هایی با پارچه های سنگین مثل مخمل برای این مبل ها انتخاب می شود.

کیفیت و عمر بالایی دارند. در ساخت این مبل از چوب گردو، چنار، راش و یا چوب مصنوعی استفاده می شود که قابلیت منبت کاری داشته و ماندگاری آنرا بالا می برد.

نشیمن راحت آن از فوم سرد است که در دراز مدت حالت ارتجاعی خود را از دست ندهد.

قیمت مبل کلاسیک

قیمت مبل کلاسیک بستگی به کیفیت محصول و جنس استفاده شده دارد ولی در کل قیمت آن از مبل استیل کمتر و از راحتی بیشتر است.

به طور کلی میزان منبت کاری،چوب مصرفی و قیمت مبل کلاسیک از مبل استیل کمتر است و در نتیجه وزن کمتری هم دارد و در نتیجه جابجایی آن آسانتر است.

شاید به همین دلیل به مبل کلاسیک، نیمه استیل هم می گویند.

 

سه نکته

  • قبل از خرید مبل کلاسیک، به سبک دکوراسیون خانه‌‌ی خود توجه کنید.
  • مبل کلاسیک شکل رسمی دارد و باید طراحی فضای اطراف آن نیز سبک سنتی و کلاسیکی داشته باشد تا در اتاق نشیمن شما جلوه‌ی زیبایی پیدا کند.
  • آباژور، لوستر و پرده‌ها در هماهنگی با مبل کلاسیک نقش مهمی دارند. سعی کنید از لوستر، شمعدان و آباژورهای شیشه‌ای یا سنگی برای تزیین دکوراسیون‌تان استفاده کنید.

برای دکور کردن مبل های کلاسیک، از هوش و سلیقه خود استفاده کنید. رنگ هایی را برای مبل یا کوسن انتخاب کنید که به آنها علاقه دارید. شما می توانید مبل های رنگ روشن را با کوسن های رنگ روشن ترکیب کنید و مبل های رنگی را با کوسن های رنگی.

کوسن

این مطلب را به اشتراک بگذارید

جهت اشتراک گذاری در هر یک شبکه اجتماعی ها روی لینک مربوطه کلیک کنید

نظرات و دیدگاه ها

ثبت نظر

WhatsApp chat