مطالب مفید

خلاقیت در طراحی مبلمان با الهام از طراحی خودرو

شاید عاشقان خودرو، مبلمانی را دوست داشته باشند که از روی خودرو مورد علاقه شان طراحی شده باشد.

مبلی با طراحی خودرو لامبورگینی

کارخانه ای در لهستان مبل هایی با طراحی خودرو لامبورگینی ساخته است که البته مدل های راحتی برای استراحت و استفاده در منزل نیستند ولی برای مکان های تجاری مناسب و جالب هستند.

مبل با طراحی لامبورگینی

 

نمای جلوی این مبل شبیه مورسیه لاگوی sv است ولی صندلی های آن عمودترند و تکیه گاه سر آنها مثل مورسیه لاگوی sv متحرک نیست. روکش این مبل مثل لامبورگینی روکش قرمز چرمی است.

دوست دارید از این طرح مبل خریداری کنید؟

هر کدام ده هزار دلار ….قابلی هم ندارد.

میز 30000 هزار یورویی لامبورگینی آونتادور

 

طراحی مبل با در نظر گرفتن علاقه کودکان به خودرو

معمولا پسربچه ها به خودرو علاقه زیادی دارند و با داشتن مبلمانی به شکل خودرو از اتاق خود لذت بیشتری می برند و دوست دارند ساعات بیشتری را در اتاق خود بگذرانند.

تخت اتاق کودک با الهام از خودرو

 

امروزه انواع مختلف و زیادی از دکوراسیون اتاق کودکان را می توانید در بازار تهیه کنید که جالب ترین آنها تختخواب هایی طراحی شده از روی خوروهای مختلف است. این تخت ها برای کودکانی که رویای ماشین سواری را در ذهن خود می پرورانند بسیار جذاب می باشد. شرکت های تولید کننده ایرانی و خارجی این نوع مبلمان معمولا برای تولید این نوع از لوازم منزل از رنگ های شاد و مورد علاقه کودکان به کار می برند.

خلاقیت در طراحی مبل بزرگسال

تنها کودکان نیستند که به خلاقیت و نوآوری علاقه نشان می دهند. بزرگسالان هم با دیدن طراحی های عجیب و غریب و جالب به وجد می آیند.

بعضی از افراد، با سلیقه های خاص، مایلند که اتاق نشیمن منزل خود را متفاوت تزیین کنند و در فضایی خاص زندگی کنند. این مبل که طراحی آن از اتومبیل فولکس واگن گرفته شده، می تواند فضایی خاص و متنوع به خانه بدهد.

 

یک شرکت مشهور طراحی وتولید مبلمان، کاناپه هایی را تولید کرده که شبیه قسمت پشتی خودروهای سواری می باشد.

تولید کاناپه با طراحی بدنه عقب خودرو

 

میز کار با الهام از خودرو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *