میتوان گفت بازار مبل دلاوران، نه فقط برای ساکنین شمال شرق تهران، برای هر شخصی که قصد خرید مبل دارد چه در تهران و چه در سایر شهرها نامی آشنا است و حدود ۵۰۰ فروشگاه در زمینه فروش مبلمان، سرویس خواب، سیسمونی، میز تلوزیون، بوفه کف و سایر لوازم چوبی در این بازار قدیمی فعالیت دارند.

به دلیل موقعیت مکانی بازار مبلمان دلاوران، دسترسی به آن نسبت به سایر بازارهای مبل تهران راحت‌تر است.

 


 

بخش های بازارمبل دلاوران

بازار مبل دلاوران به سه بخش چهار راه اول، چهارراه دوم و چهار راه سوم تقسیم میشود که هر بخش آن از نظر کیفیت و قیمت و نوع محصولات با بخشهای دیگر متفاوت است.

۱- محصولات لوکس با قیمت نسبتا بالا را در چهار راه اول که حد فاصل میدان الغدیر و چهار راه آزادگان است، میتوان خریداری کرد.
۲- چهار راه دوم مختص تولیداتی با قیمت کمتری نسبت به چهار راه اول است. اما دارای کیفیت خوبی هستند.
۳- و در چهار راه سوم بازار مبل دلاوران فروشگاه هایی قرار دارند که از نظر قیمت و کیفیت میان رده هستند.

 


 

کیفیت محصولات دربازار دلاوران

انواع مبل کلاسیک و راحتی، آینه و کنسول، لوازم چوبی نوزاد و… با کیفیت وقیمت متفاوت در این بازار قابل خریداری است.

تعداد زیادی از برند های قدیمی و معروف در بازار دلاوران در حال فعالیت هستند و همین موضوع سبب اعتبار بالای این بازار شده است. از طرفی به دلیل وجود رقابت بین تولید کننده ها برای جذب خریدار، محصولات چوبی این بازار از کیفیت بالایی برخوردار هستند که باعث شناخته شدن بیشتر بازار دلاوران شده است.

اما این نکته نیز حائز اهمیت است که بر خلاف بازارهای دیگر مثل بازار مبل جاجرود که فروشندگان عموماً تولید کننده هستند، در بازار مبل دلاوران تعداد زیادی از فروشگاه‌ها فقط عرضه‌کننده هستند.

 


 

ساعت کاری بازار مبل دلاوران

فروشگاه های این بازار همه روزه از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۰ شب باز هستند.

همه فروشگاه‌های مبلمان در بازار مبل دلاوران در روزهای جمعه و تعطیلات باز هستند.

اما از آنجایی که این فروشگاه ها شخصی هستند قوانین خاصی برای ساعت کاری خود ندارند و ممکن است زودتر یا دیرتر کار خود را شروع و یا تعطیل کنند.

 


 

خرید سیسمونی از بازار مبل شرق تهران

سالهاست که خرید سیسمونی به یکی از ضروریات زندگی بین خانواده های ایرانی تبدیل شده است.

در بازار دلاوران هم مانند بازارهای دیگر تعدادی فروشگاه مخصوص لوازم چوبی کودک مشغول به کار هستند و در خیابان های آزادگان جنوبی و تکاوران جنوبی قرار دارند.

در بازار دلاوران تنوع محصولات بالاست و پاسخگوی بیشتر سلیقه‌هاست اما فضای گالری‌ها کوچک بوده و امکان نمایش تعداد زیادی از مدلها وجود ندارد.

 


 

مبل سلامی در بازار مبل دلاوران

مبل سلامی طیف گسترده‌ای از مبلمان را در سبک‌های مختلف از جمله کلاسیک، مدرن، راحتی و استیل ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین امکان سفارش مبلمان به صورت سفارشی را نیز فراهم می‌کند.

مبلمان سلما که قبلا با نام مبل سلامی شناخته می‌شد، یکی از برندهای معتبر و باسابقه در صنعت مبلمان ایران است.

این شرکت در حال حاضر دارای ۱ شعبه در بازار مبل دلاوران، چهار راه دوم و شماره تماس ۰۲۱۷۷۲۱۲۲۶۲ است که بیشترین ساعات کاری را در میان تمام شعبات مبل سلامی دارد.