مبلمان امپراطور

مبلمان امپراطور
ارسال این صفحه برای دیگران

مبلمان امپراطور ، مبل استیل لوکس و مبل سلطنتی امپراطور

این محصول اعلا که بمعنای واقعی تجلای تجمل و زیبایی است تماما از چوب راش با رنگ ورق طلا و پارچه شانل و کریستال ترک هنرمندانه ساخته شده است.

  • يك عددكاناپه
  • چهار عدد مبل تک نفره
  • يك عدد جلومبلی
  • دو عدد ميز بغل
  • يك عددميزغذاخوری برگی با شیشه بیست میل
  • هشت عدد صندلی غذاخوری

کل محصولات ما با غذاخوریهای ۴/۶/۸/۱۰/۱۲ نفره قابل اجرا می باشد.

 

مبل امپراطور

کاناپه مبل امپراطور ، به سبکی متفاوت و دارای رگه هایی از خانواده مبل کلاسیک و مبل استیل است ، این مبل مجلل دارای کیفیت و ماندگاری مثال زدنی همچون زیبایی در خور توجه اش است . امپراطور بسیار پر کار و پر زینت طراحی شده است . نمونه های کپی برداری شده این محصول نیز در سایر شرکت ها موجود است اما تفاوت های بسیاری در رنگ آمیزی و متریال به کار رفته در آن وجود دارد و در اصل طراحی این اثر کاملا اختصاصی و به ثبت رسیده است . مبل استیل کلاسیک امپراطور از نظر شرکت مبل سلامی یکی از نمادهای این شرکت و آثار ارزنده ما می باشد .

 

مبل استیل کلاسیک امپراطور

بی شک خاص پسندهای مبلمان با مبل امپراطور شرکت مبلمان سلامی آشنا هستند . این مبل استیل کلاسیک خاص که با چوب راش و همینطور پارچه های وارداتی ترک و فوم سرد و همینطور بهترین سبک های رنگ آمیزی مزین شده است ، از آثار ماندگار ایران در سبک مبلمان کلاسیک و استیل می باشد و تجمل و تجلل را به خانه های مدرن ایرانی می آورد . ایرانی ها از سخت گیر ترین ها در تجملات و چیدمان منزل بوده اند مورد پسند بودن این مبلمان خاص ، نشان از بهترین بودن این مبل دارد .

مبل و کاناپه کلاسیک امپراطور

مبل و کاناپه کلاسیک امپراطور

 

مبلمان ترکیبی

مبلمان سلامی هر سال تغییراتی در مدل های قبلی خود ایجاد می کند و به صورت مداوم محصولات خود را به روز رسانی می کند . همچنین شما در سفارش مبلمان می توانید ، مبل منزل خود را به صورت ترکیبی سفارش دهید و به تناسب چیدمان منزل تان بخش هایی از سرویس های مختلف را انتخاب کنید . لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري نیز قابل تغيير است.

میز و صندلی نهارخوری امپراطور

میز غذاخوری امپراطور

میز غذاخوری امپراطور

میز و صندلی ناهارخوری کلاسیک امپراطور

میز و صندلی ناهارخوری کلاسیک امپراطور

 

 تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود