مبلمان امپراطور ، مبل استیل لوکس و مبل سلطنتی امپراطور

مبلمان امپراطور

این محصول اعلا که بمعنای واقعی تجلای تجمل و زیبایی است تماما از چوب راش با رنگ ورق طلا و پارچه شانل و کریستال ترک هنرمندانه ساخته شده است.

این محصول شامل:
يك عددكاناپه
چهار عدد مبل تک نفره
يك عدد جلومبلی
دو عدد ميز بغل
يك عددميزغذاخوری برگی با شیشه بیست میل
هشت عدد صندلی غذاخوری

کل محصولات ما با غذاخوریهای 4/6/8/10/12 نفره قابل اجرا می باشد.

 

مبل استیل کلاسیک امپراطور

بی شک خاص پسندهای مبلمان با مبل امپراطور شرکت مبلمان سلامی آشنا هستند . این مبل استیل کلاسیک خاص که با چوب راش و همینطور پارچه های وارداتی ترک و فوم سرد و همینطور بهترین سبک های رنگ آمیزی مزین شده است ، از آثار ماندگار ایران در سبک مبلمان کلاسیک و استیل می باشد و تجمل و تجلل را به خانه های مدرن ایرانی می آورد .

ایرانی ها از سخت گیر ترین ها در تجملات و چیدمان منزل بوده اند مورد پسند بودن این مبلمان خاص ، نشان از بهترین بودن این مبل دارد .

 

مبلمان ترکیبی

مبلمان سلامی هر سال تغییراتی در مدل های قبلی خود ایجاد می کند و به صورت مداوم محصولات خود را به روز رسانی می کند . همچنین شما در سفارش مبلمان می توانید ، مبل منزل خود را به صورت ترکیبی سفارش دهید و به تناسب چیدمان منزل تان بخش هایی از سرویس های مختلف را انتخاب کنید .

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري نیز قابل تغيير است.


 

کاناپه مبل امپراطور ، به سبکی متفاوت و دارای رگه هایی از خانواده مبل کلاسیک و مبل استیل است ، این مبل مجلل دارای کیفیت و ماندگاری مثال زدنی همچون زیبایی در خور توجه اش است . امپراطور بسیار پر کار و پر زینت طراحی شده است .

نمونه های کپی برداری شده این محصول نیز در سایر شرکت ها موجود است اما تفاوت های بسیاری در رنگ آمیزی و متریال به کار رفته در آن وجود دارد و در اصل طراحی این اثر کاملا اختصاصی و به ثبت رسیده است .

مبل استیل کلاسیک امپراطور از نظر شرکت مبل سلامی یکی از نمادهای این شرکت و آثار ارزنده ما می باشد .

 

مبلمان سلامی

Moblesalami