مبلمان آنجل

مبلمان آنجل
ارسال این صفحه برای دیگران

لوکس و تشریفاتی

مبلمان آنجل را نمی توان فقط در رده مبل های کلاسیک قرار داد ، بلکه ترکیبی است از مبلمان کلاسیک ، مبل استیل و همینطور رده بندی مبل خاص که بسیار با کیفیت و با بهترین متریال های موجود در مبل سلامی ایران ساخته شده است .

جهت اطلاع برای علاقه مندان موضوع دسته بندی های موجود مبلمان ، به آخرین بخش این مطلب مراجعه کنید تا همه دسته بندی های مبل را ببینید، البته ما فقط اسم عنوان های اصلی را آورده ایم و توضیحات را در مقاله جدیدی به زودی معرفی کامل خواهیم کرد .

 

مبلمان آنجل

رنگ طلای پتینه و چوب راش و همینطور بهترین پارچه های شانل ترک دلیل امتیاز این مبل به سایر مبل های حوزه کلاسیک است .

آنقدر به زیبایی ، کیفیت و خاص بودن طراحی این مبلمان اطمینان داریم که فکر می کنیم شما با دیدن تصاویر این مبلمان عاشق آن خواهید شد .

 

 

خانه مدرن

مبلمان آنجل با دکوراسیون مدرن خانه های ایرانی سازگار و هماهنگ است و فضای بسیار استانداردی را اشغال می کند و همینطور از راحتی کم نظیری برخوردار است .

همینطور هارمونی بی نظیر تناسب در رنگ پارچه و چوب در مقابل طراحی خاص آن به خاص بودن این مبلمان ارزش دو چندان بخشیده است .

مبلمان آنجل
 • يك عددكاناپه
 • چهار عدد مبل تک نفره
 • يك عدد جلومبلی
 • دو عدد ميز بغل
 • يك عددميزغذاخوری
 • هشت عدد صندلی غذاخوری

 

لازم به ذکر است محصولات ما با نظر مشتري قابل تغيير مي باشد.

در بخش اول این مطلب عنوان کردیم که انواع مبلمان را شرح می دهیم . در پایین عناوین مختلف مبلمان را در هفت بخش توضیح داده ایم که به نوعی می توان گفت صحیح است اما همه موارد را شامل نمی شود ، بلکه دسته بندی مبلمان را به صورت اجمالی توضیح می دهد و می شود شاخه های اصلی یا زیرشاخه های دیگری نیز برای صنعت مبلمان تعریف نمود .

ما مقاله ای در بخش وبلاگ مبل سلامی داریم که به صورت کامل این مساله را توضیح داده ایم و شرح هر کدام از تیترها را نیز داده ایم .

 

انواع مبلمان

 1. مبلمان مسکونی
 2. مبلمان مسکونی مدرن صفحه‌ای و رویه‌ کوبی
 3. مبلمان مسکونی کلاسیک
 4. مبلمان اداری
 5. مبلمان اداری مدرن، شامل صفحه‌ای و رویه‌کوبی
 6. مبلمان اداری کلاسیک
 7. مبلمان خاص

 

 تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود