مبلمان باری

مبلمان باری
ارسال این صفحه برای دیگران

مبلمان باری

مبلمان باری با بهره گیری از چوب بسیار با کیفیت و با دوام راش ساخته شده است. ما برای ماندگاری چوب و همچنین زیبایی این اثر از یک سیستم رنگی بسیار با کیفیت استفاده کرده ایم . شما می توانید همواره برای سفارش رنگ مورد نظر خودتان را انتخاب کنید .

 برای مشاهده بهتر اجزاء مبلمان باری، ویدئو زیر را مشاهده کنید

 

مبلمان کلاسیک باری

به جرات می توانیم بگوییم یکی از ۱۰ محصول بسیار خاص و پرطرفدار مبل سلامی در زمینه مبل کلاسیک ، مبلمان کلاسیک مدرن باری می باشد .

مبلمان کلاسیک باری دارای اجزاء بسیار خاص  با طراحی بی نظیر و چشم نوازی است که با چوب راش و همینطور پارچه های شانل ترک ساخته و رویه کوبی شده است . برای ماندگاری و کیفیت نشیمن ها در این مبلمان از فوم سرد استفاده شده که ما تضمین می کنیم هیچ گاه دچار فرورفتگی دائمی نخواهد شد .

در طراحی این مبلمان ، نوعی طراحی ترکیبی به کار گرفته شده که برگرفته از سبک مبل کلاسیک به همراه طرح هایی از مبل استیل است .

تصاویر مبلمان باری

 

 

مبل استیل کلاسیک باری

رد پاهایی از طراحی مبل استیل در طراحی مبل کلاسیک باری مشاهده خواهید کرد که این ترکیب به غایت هنرمندانه تاثیر بسزایی در زیبایی این مبلمان خواهد داشت . مبلمان استیل یکی از انواع مدل های مورد علاقه ایرانی در صنعت مبل است که ما بر همین اصل رگه هایی از طراحی مبل استیل را نیز در این مبل بسیار زیبا گنجانده ایم .

 

اجزاء مبلمان باری

  • کاناپه سه نفره
  • میز غذاخوری
  • صندلی ساده غذاخوری
  • صندلی شاه نشین غذاخوری
  • صندلی تک نفره مبل باری
  • جلو مبلی
  • عسلی مبل باری
  • لاوست

 

این مبل کلاسیک خاص با نام مبلمان باری محصول کار گروهی و تلاش طراحان مبل و دکوراسیون شرکت مبلمان سلامی بوده که بر اساس سلایق و همچنین نیازسنجی های مهندسی بر اساس هماهنگی با دکوراسیون مدرن و خاص خانه های جدید ایرانی ساخته شده است .

در سفارش این مبلمان خاص ، این امکان وجود دارد که با حذف یا اضافه کردن بعضی از اجزاء مثل انتخاب از سایر مبل های تولیدی مجموعه مبل سلامی ، یک سرویس ترکیبی ایجاد کرده و این بنا به سلیقه و خواسته مشتری قابل تغییر و سفارش پذیری ترکیبی انجام خواهد شد .تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود