مبلمان باروک

مبلمان باروک

آبی دلنشین باروک

مبل کلاسیک را با مبل سلامی و به اسم مبلمان باروک ببینید .

این روزها اگر به دنبال مبلمان لاکچری باشید ، بیشتر از هر چیزی مبلمان کلاسیک را به شما معرفی خواهند کرد . مبل کلاسیک تعریفی از سادگی و هنر است که تماما با چوب و روکش های طبیعی و با کیفیت ساخته شده باشد . مبلمان کلاسیک البته کمی شما را یاد هنرهای کلاسیک خواهد انداخت، چیزی که ما در مبلمان سلامی البته آن را با هنر اصیل و ناب ایرانی نیز ترکیب کرده ایم .

 

 

مبلمان باروک

این محصول خاص و شیک از بهترین نوع پارچه شانل ترک و چوب راش ساخته شده و با رنگ ورق طلا رنگ امیزی شده است، مانند تمام محصولات مبل سلامی از اسفنج های درجه یک و فوم سرد بسیار عالی برای درون مبل استفاده شده است.

مبل باروک

  •  یک عددکاناپه سه نفره
  • چهار عدد مبل تک نفره دسته متکایی با نشیمن بسیار راحت
  • یک عدد جلومبلی
  • دو عدد میز بغل
  • ست غذاخوری با یک عدد میز هشت نفره و هشت عدد صندلی

 

ست کامل مبل کلاسیک باروک

ست کامل مبل باروک

ورق طلا

ورق طلا ، کیفیت های متفاوتی دارد و میدانید که یکی از گران ترین و خاص ترین روش های رنگ آمیزی است که پس از زیرسازی های خاص و تخصصی ، توسط ورق طلا به صورت کاملا دستی و با حوصله فراوان در چندین مرحله اجرا می شود و البته مبلمانی که با ورق طلا رنگ آمیزی می شوند ، از خاص ترین مبلمان ها خواهند بود . کیفیت ورق طلای مورد استفاده شده در میزان جلای این نوع رنگ آمیزی مبل و همینطور ماندگاری رنگ مبلمان بسیار تاثیر خواهد داشت . ما در مبل سلامی بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را در رنگ آمیزی ورق طلا استفاده می کنیم .

همچنین شما می توانید پس از سفارش مبلمان کلاسیک خود ، برای مشاهده مبلمان و همینطور مواد به کار گرفته شده و شیوه ساخت ، از تمام مراحل ساخت مبلمان خودتان در کارخانه بدون هیچ محدودیتی بازدید کنید .

کل محصولات ما با غذاخوریهای ۴/۶/۸/۱۰/۱۲ نفره قابل اجرا می باشد.

 

سرویس نهارخوری باروک

سرویس نهارخوری باروک

مبل کلاسیک

ما به شما این اطمینان را می دهیم که در محصولات شرکت مبل سلامی ، اصیل ترین و با کیفیت ترین مبلمان کلاسیک را خواهید یافت . مبلمان کلاسیک سلامی با بهره گیری از چوب با کیفیت و وارداتی راش و همینطور پارچه های نفیس ترک ، ساخته ی دست هنرمندان و منبت کاران ایرانی است که به دلیل اطمینان این شرکت از کیفیت محصولات ساخته شده با پنج سال گارانتی کلاف عرضه می شوند .

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتری قابل تغییر است.

بهترین نوع پارچه شانل ترک و چوب راش و رنگ ورق طلا | اسفنج های درجه یک و فوم سرد بسیار عالی برای درون مبل | مبل سلامی بهترین مبلمان کلاسیک را ارائه می کند

مبلمان نهارخوری باروک

مبلمان نهارخوری باروک

♠ استعلام قیمت روز این محصول یا مشاوره در تلگرام کلیک کنیدجشنواره عیدانه مبل سلامی تا ۳۰% تخفیف | دیدن شرایط جشنواره در صفحه شرایط جشنواره تخفیف
مهارت ها

, , , ,

ارسال شده در

اسفند ۱, ۱۳۹۵