مبلمان باروک

مبلمان باروک
ارسال این صفحه برای دیگران

آبی دلنشین باروک

مبل کلاسیک را با مبل سلامی و به اسم مبلمان باروک ببینید .

این روزها اگر به دنبال مبلمان لاکچری باشید ، بیشتر از هر چیزی مبلمان کلاسیک را به شما معرفی خواهند کرد . مبل کلاسیک تعریفی از سادگی و هنر است که تماما با چوب و روکش های طبیعی و با کیفیت ساخته شده باشد . مبلمان کلاسیک البته کمی شما را یاد هنرهای کلاسیک خواهد انداخت، چیزی که ما در مبلمان سلامی البته آن را با هنر اصیل و ناب ایرانی نیز ترکیب کرده ایم .

 

 

مبلمان باروک

این محصول خاص و شیک از بهترین نوع پارچه شانل ترک و چوب راش ساخته شده و با رنگ ورق طلا رنگ امیزی شده است، مانند تمام محصولات مبل سلامی از اسفنج های درجه یک و فوم سرد بسیار عالی برای درون مبل استفاده شده است.

مبل باروک

  •  يك عددكاناپه سه نفره
  • چهار عدد مبل تک نفره دسته متکایی با نشیمن بسیار راحت
  • يك عدد جلومبلی
  • دو عدد ميز بغل
  • ست غذاخوری با يك عدد ميز هشت نفره و هشت عدد صندلی

 

ست کامل مبل کلاسیک باروک

ست کامل مبل باروک

ورق طلا

ورق طلا ، کیفیت های متفاوتی دارد و میدانید که یکی از گران ترین و خاص ترین روش های رنگ آمیزی است که پس از زیرسازی های خاص و تخصصی ، توسط ورق طلا به صورت کاملا دستی و با حوصله فراوان در چندین مرحله اجرا می شود و البته مبلمانی که با ورق طلا رنگ آمیزی می شوند ، از خاص ترین مبلمان ها خواهند بود . کیفیت ورق طلای مورد استفاده شده در میزان جلای این نوع رنگ آمیزی مبل و همینطور ماندگاری رنگ مبلمان بسیار تاثیر خواهد داشت . ما در مبل سلامی بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را در رنگ آمیزی ورق طلا استفاده می کنیم .

همچنین شما می توانید پس از سفارش مبلمان کلاسیک خود ، برای مشاهده مبلمان و همینطور مواد به کار گرفته شده و شیوه ساخت ، از تمام مراحل ساخت مبلمان خودتان در کارخانه بدون هیچ محدودیتی بازدید کنید .

کل محصولات ما با غذاخوریهای ۴/۶/۸/۱۰/۱۲ نفره قابل اجرا می باشد.

 

سرویس نهارخوری باروک

سرویس نهارخوری باروک

مبل کلاسیک

ما به شما این اطمینان را می دهیم که در محصولات شرکت مبل سلامی ، اصیل ترین و با کیفیت ترین مبلمان کلاسیک را خواهید یافت . مبلمان کلاسیک سلامی با بهره گیری از چوب با کیفیت و وارداتی راش و همینطور پارچه های نفیس ترک ، ساخته ی دست هنرمندان و منبت کاران ایرانی است که به دلیل اطمینان این شرکت از کیفیت محصولات ساخته شده با پنج سال گارانتی کلاف عرضه می شوند .

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري قابل تغيير است.

بهترین نوع پارچه شانل ترک و چوب راش و رنگ ورق طلا | اسفنج های درجه یک و فوم سرد بسیار عالی برای درون مبل | مبل سلامی بهترین مبلمان کلاسیک را ارائه می کند

مبلمان نهارخوری باروک

مبلمان نهارخوری باروکتماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود