کنسول برلیان

کنسول برلیان
ارسال این صفحه برای دیگران

کنسول برلیان یک محصول لاکچری از مبل سلامی

کنسول برلیان

اگر به دنبال تجمل و زیبایی هستید ، حتما یکی از فاکتورهای مد نظر شما مبلمان ، سرویس چوب و صنایعی از این دست یکی از راه کار های مد نظر شماست .

تکمیل کننده های دکوراسیون منزل شما در صنایع چوبی ، فقط در فضاهای پذیرایی وجود ندارند و قطعا یکی از این موارد کنسول و آینه است . کنسول برلیان از جمله تولیدات مبل سلامی است که با کیفیت بسیار بالا و تماما با چوب راش تولید شده است .

 

رنگ آمیزی

این کنسول ترکیبی از طراحی کنسول کلاسیک و همینطور طراحی استیل را در خود داراست .

رنگ های قابل سفارش  در کنسول برلیان مبل سلامی عبارتند :

  • رنگ های پوششی
  • رنگ طبیعی
  • رنگ سند بلاست
  • ورق طلا

معمولا مشتریان ما کنسول برلیان را رنگ ورق طلا سفارش می دهند که بی نهایت این محصول دیدنی با منبت کاری های خاص را اشرافی و سلطنتی می نمایاند که صد البته چنین نیز هست ، اما گاهی برای هماهنگی با دکوراسیون خاص یک منزل مدرن نیاز است که این کنسول با رنگ های پوششی یا ترکیبی از رنگ پوششی روی چوب به همراه های لایت هایی از سند بلاست یا خش همراه باشد .

هماهنگ کردن کنسول برلیان با دکوراسیون فضای به کار گرفته شده و نوع سنگ روی کنسول می تواند تاثیر زیادی در انتخاب رنگ آن داشته باشد .

رنگ سفید ، کرم سرگل طلایی یا طلایی پتینه نیز از رنگ های بسیار پر کاربرد در این محصول است .

همینطور رنگ های طبیعی زیر نیز با دکوراسیون تیره هماهنگی زیادی دارند

  • رنگ فندقی
  • رنگ ماهگونی
  • گردویی فندقی

 

کلاسیک

کنسول به سبک کلاسیک در مجموعه مبل سلامی، محصول تلاش طراحان این مجموعه است که در حال مشاهده عکس و توضیحات آن در وبسایت رسمی مبل سلامی هستید .

محصولات ما دارای پنج سال گارانتی کلاف می باشد که بیشترین میزان گارانتی در ایران است و این نشان از اطمینان ما از تولید با کیفیت است .

ما در محصولات مان از چوب راش بسیار با کیفیت وارداتی استفاده می کنیم .تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود