مبلمان الپیدا

مبلمان الپیدا
ارسال این صفحه برای دیگران

مبل سلطنتی خاص

مبلمان الپیدا در رده مبلمان کلاسیک ، یکی از خاص ترین آثار مبل کلاسیک و سلطنتی سلامی است که ظرافت خاصی در طراحی آن بکار رفته است .

طراحی به کار گرفته شده در مبل الپیدا نوع خاصی از طراحی کلاسیک است که حال و هوای برخی مبل های طراحی شده آمریکایی و همینطور مبل ایتالیایی را شاید برای شما تداعی کند .

مبل کلاسیک خاص و پرطرفدار الپیدا را در ادامه این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد .

 

مبلمان الپیدا

این اثر بی نظیر و متفاوت نیز همچون تمام محصولات مبل سلامی از بهترین نوع چوب راش ساخته شده است و با رنگ طلایی پتینه رنگ آمیزی شده است و همینطور از اسفنج های درجه یک و فوم سرد بسیار با کیفیت برای درون مبل و پارچه ترک برای رویه کوبی کار استفاده شده است.

تصاویر مبلمان الپیدا

 

 

متعلقات مبل کلاسیک الپیدا

  •  يك عددكاناپه سه نفره
  • چهار عدد مبل تک نفره
  • يك عدد جلومبلی
  • دو عدد ميز بغل
  • ست غذاخوری با يك عددميز هشت نفره و هشت صندلی غذاخوری

 

سرویس غذاخوری

از نقاط قوت طراحی این سرویس مبلمان می توان به طراحی پایه های غذاخوری بسیار خاص و اشرافی آن اشاره کرد .

سرویس مبلمان غذاخوری یکی از مواردی است که دوست داران مبلمان به آن اهمیت ویژه ای می دهند و به همین دلیل ما در طراحی مبلمان الپیدا و مشخصا سرویس غذاخوری الپیدا به مواردی از جمله طراحی پایه های غذاخوری به شکل کلاسیک آمیخته با طراحی باستانی بسیار پیچیدگی خاص پرداخته ایم .

پیچیدگی های هنری مصر باستان را به همراه رنگ آمیزی طلایی بسیار خاص با زیرسازی پیچیده و چند لایه و البته رنگ آمیزی با کیفیت در ساخت پایه های سرویس غذاخوری این مبلمان به وضوح می توانید مشاهده کنید.

 

ترکیب رنگ در مبلمان

ترکیب رنگ در مبلمان الپیدا بسیار پیچیده بوده و انتخاب رنگ چوب ، رنگ و نوع پارچه همیشه توسط کارشناسان متخصص این مساله در مبلمان سلامی بررسی و سپس اجرا می شود . در مبل کلاسیک الپیدا نیز این چنین بوده و شما یک هارمونی بی نظیر را در اجزاء این مبل مشاهده خواهید کرد .

 

کل محصولات مبل سلامی ما با سرویس غذاخوری  4 نفره و 6 نفره و 8 نفره و 10 و 12 نفره قابل اجرا می باشد.

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري قابل تغيير است.تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود