مبلمان کویت

مبلمان کویت
ارسال این صفحه برای دیگران

مبلمان عربی

مبلمان کویت از سری محصولات مبل سلامی در رده مبل کلاسیک است  که حال و هوای عربی داشته و گاها با نام مبلمان کلاسیک عربی نیز شناخته می شود .

این مبلمان مجلل و پرطرفدار با بهره گیری از چوب راش وارداتی تولید شده است . دلیل استفاده از چوب راش در محصولات مبل سلامی ، استحکام بی نظیر این چوب و همینطور زیبایی آن پس از منبت کاری و پرداخت است .

چوب راش مقاومت زیادی در نفوذ رطوبت و همینطور ضربه پذیری بسیار بالایی دارد .

 

 

تصاویر مبل کویت

تصاویر موجود ، متاسفانه به دلیل عدم رعایت حق کپی رایت به صورت کامل ارائه نشده است . در صورتی که علاقه مند به این سرویس مبلمان هستید از طریق شبکه های اجتماعی مبل سلامی با ادمین های ما تماس بگیرید تا تصاویر بیشتری را برای شما ارسال کنند . از این بابت از شما عذرخواهی می کنیم .

تصاویر موجود در برگیرنده مبل تک نفره ، کاناپه ، جلو مبلی و عسلی می باشد .

 

 

مبلمان کویت

مبل کلاسیک را به دلیل طراحی ترکیبی آن و نقش و نگارهایی که با سبک خاص روی آن منبت کاری شده است می شود در رده مبلمان استیل کلاسیک نیز قرار داد .

این مبلمان در رنگ های مختلفی از جمله گردویی فندقی ، ورق طلا و همینطور رنگ های لایت تولید و عرضه می شود .

انتخاب رنگ در مبلمان بستگی به مسایلی از جمله رنگ غالب دکوراسیون منزل دارد ، با توجه به اینکه اکثر دکوراسیون های مدرن خانه های امروزی منازل ایرانی در رنگ های نزدیک به رنگ های عنوان شده در بالا دارد ، انتخاب های مرتبطی صورت میگیرد اما عمده فروش این محصول به شکل عکس های موجود در معرفی این محصول است .

همچنین شما اگر سفارش خاصی در رنگ آمیزی مبلمان دارید ، مثلا اگر نیاز می بینید که خش کاری در رنگ مبلمان یا مسایلی از این دست صورت بگیرد ؛ این مساله کاملا به سفارش مشتری صورت خواهد گرفت .

 

اجزاء مبلمان کویت

این مبلمان به همراه اجزاء زیر قابل عرضه می باشد

  • يك عدد كاناپه سه نفره
  • چهار عدد مبل تک نفره
  • يك عدد جلومبلی
  • دو عدد ميز بغل
  • سرویس نهارخوری
  • صندلی نهارخوری معمولی
  • صندلی های شاه نشین

 

سرویس غذاخوری

سرویس غذاخوری این محصول جزو سری محصولاتی می باشد که به صورت ترکیبی قابل ست کردن است .

برای مشخص نمودن سرویس غذاخوری این محصول ، بنا به پیشنهاد کارشناسان دکوراسیون ما و یا انتخاب خودتان از سرویس های غذاخوری متنوع شرکت مبل سلامی یکی از سرویس های مرتبط را انتخاب و با توجه به رنگ آمیزی و سبک مبلمان کویت خود ، سرویس فوق بهینه و با این محصول ست می شود .

 تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود