ویترین ملیسا

ویترین ملیسا
ارسال این صفحه برای دیگران

ویترین

ویترین ملیسا | معرفی یک ویترین بسیار لوکس و زیبا به سبک کلاسیک | مبلمان سلامی

مبلمان منزل بدون ویترین تقریبا بی معناست و یکی از عناصر زیبایی جدا ناشدنی از دکوراسیون از نظر خانم ها ویترین است .

ویترین برای به نمایش گذاشتن لوازم دکوری ، ظروف خاص و تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد .

معمولا بهترین فضا در محل پذیرایی مهمان ، جایی برای قرار دادن ویترین است که خود باید از زیبایی خاصی برخوردار باشد . در شرکت مبل سلامی با قدمت بیش از ۵۰ سال تجربه در تولید صنایع چوبی کشور ویترین های خاص و لاکچری دیدنی ای تولید می شود که از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند که در ادامه این مطلب به معرفی ویترین ملیسا می پردازیم .

ویترین ملیسا

بنا به نیاز بازار در حوزه مبلمان لاکچری و صنایع چوبی لاکچری ، ما در حال حاضر بیشترین طراحی و تولید خود را به محصولات دکوراسیون کلاسیک اختصاص داده ایم و ویترین ملیسا نیز در سبک مبلمان کلاسیک قرار می گیرد .

عموما مبلمان کلاسیک به نوعی از مبلمان اطلاق می شود که از طراحی ساده ، تزئینات کم اما حرفه ای و همینطور مدرن برخوردار باشد .

یکی دیگر از خصوصیات سبک مبلمان کلاسیک استفاده از چوب و روکش های طبیعی است که ما در محصولات مان به خوبی این مساله پرداخته ایم .

ویترین ملیسا دارای قطعات چوب برش خورده و منبت های بسیار حرفه ای با خطوط منحنی دلنشینی است که شکوه و وقار دکوراسیون ، فضای پذیرایی و یا غذاخوری منزل شما را دو چندان می کند .

 

رنگ ویترین

مبل سلامی در تولید ویترین ملیسا از تکنیک های رنگ آمیزی زیر استفاده نموده است :

  • رنگ های پوششی
  • رنگ طبیعی
  • رنگ سند بلاست
  • ورق طلا

سیستم های پوششی رنگی بالا در مبل سلامی با آخرین متدها و بهترین جنس ها کار شده و بنا به دکوراسیون منزل شما قابل انعطاف و تغییر می باشد .

رنگ های پوششی مثل طلایی پتینه ، طلایی خش ، رنگ کرم ، سفید ، کرم سرگل طلایی و یا ترکیبی از همه این ها با سایه های خاص در تخصص هنرمندان نقاش و رنگ کار مبلمان سلامی است که باعث شده محصولات مبل سلامی در رده ی بهترین مبلمان تولید شده در ایران قرار گیرد .

رنگ های دیگری مثل رنگ های فندقی ، گردویی ، ماهگونی و گردویی فندقی نیز برای این ویترین کلاسیک استفاده می شود .

 

ویترین کلاسیک

ویترین ملیسا بهترین گزینه برای تزئین خانه مدرن ، کلاسیک یا منزلی با دکوراسیون تلفیقی از سیستم مدرن کلاسیک بوده که می تواند جایگاه مناسبی برای اکسسوری زیبای منزل شما مثل وسایل قدیمی و با ارزشی باشد که نیاز به یک جایگاه بسیار لوکس برای نمایش دارند .

ویترین لاکچری

ویترین ملیسا ، خود به تنهایی آنقدر زیباست که شاید نیازی به این نباشد که با اکسسوری های دیدنی یا لوازم قدیمی داخل آن تزئین شود ، شما با مشاهده این ویترین بسیار لوکس در گالری های ما مثل گالری یافت آباد ، گالری خیابان شریعتی ، گالری جاجرود یا سایر نمایندگی های ما در شهرهای کرج ، قم ، سمنان ، بندرعباس ، اصفهان و … خواهید دید که زیبایی های این ویترین آنقدر زیاد است که لوازم داخل آن اصلا دیده نمی شود .

برای بهتر دیده شدن لوازم داخل ویترین کلاسیک ملیسا ، بهتر است از لوازمی با رنگ معکوس استفاده کنید .

 تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود