شزلون برمیدا

شزلون برمیدا
ارسال این صفحه برای دیگران

معرفی شزلون برمیدا | مبل تک

شزلون برمیدا

این محصول از چوب راش و پارچه ترک درجه یک با رنگ آمیزی ورق طلا ساخته شده است.

 

کاربرد شزلون

شما حتما بسیاری از شزلون ها را دیده اید اما شاید تا کنون نامشان را فقط نمی دانستید. شزلون آن دسته از مبلمان نامگذاری شده که در دو دسته استیل و راحتی بوده و کاربردهای متفاوتی همچون استفاده در اتاق خواب و یا پذیرایی دارد.

از کاربردهای مبل شزلون استفاده برای استراحت نیمروزی، استفاده برای زیبایی بیشتر بخشیدن به فضای خانه و متفاوت کردن دکوراسیون است. شزلون ها زیبایی خاصی به خانه شما خواهند بخشید و حتی آن را برای کاربردهای زناشویی نیز استفاده می کنند.

استفاده از شزلون در مسایل زناشویی بسیار رواج پیدا کرده و البته به این نکته توجه داشته باشید که مبل انتخابی شما حتما استاندارد بوده و دارای یک دسته باشد،‌ضمن اینکه از لحاظ کیفی،‌به شدت به کیفیت ساخت آن اهمیت دهید. شرکت مبل سلامی تمام استانداردهای جهانی را در تولید محصولات رعایت کرده و حتما شما را در حین خرید از این موارد مطلع خواهیم ساخت .

از استانداردهای مربوط به ساخت شزلون ، ابعاد آن از جمله ارتفاع ، فاصله بین دسته ها ، سطح خاص نشیمن مبلمان و البته میزان فرورفتن نشیمن هاست (نوع جنس فوم سرد به کار رفته در نشیمن) که ارتباط بسیاری با کاربردهای مختلف آن دارد و در صورت عدم استاندارد بودن این موارد ، فقط جنبه زیبایی آن کاربرد خواهد داشت .

لازم به ذکر است جزئیات محصولات ما مانند رنگ چوب و جنس و طرح پارچه با نظر مشتري قابل تغيير است.

 تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود