مبل کلاسیک سُها

مبل کلاسیک سُها
ارسال این صفحه برای دیگران

مبلمان و نهارخوری سوها

مبل کلاسیک سوها ( معرفی مبلمان کلاسیک سوها ) – ترکیبی

مبل سلامی ، تکیه گاهی مطمئن و متفاوت ؛ نه فقط در حد یک شعار بلکه ما در مجموعه مبلمان سلامی علاوه بر ساخت بهترین و با کیفیت ترین مبل ها و همینطور استفاده از مجرب ترین و حرفه ای ترین دکوراتورها و متخصصین طراحی مبلمان ، پس از ساخت و تحویل به مشتری نیز خدمات ویژه ای برای مشتری داریم .

ما در مبل سلامی بهترین ها را در اختیار مشتری میگذاریم و پس از آن بهترین خدمات را نیز به ایشان اعطا می کنیم . خدمات تعمیرات در محل ، خدمات شستشوی این کلاس مبلمان ( مبلمان گرید A ) یا مبلمان اشرافی ، هدیه ی ما به مشتریان مان است . همانطور که می دانید خدمات خاص این نوع مبلمان بسیار تخصصی بوده و بعضا مشاهده شده که شستشو یا تعمیر یا ایجاد تغییر و تعویض رویه ی مبلمان توسط شرکت های متفرقه ، آسیب های جدید به این نوع مبلمان می زند . مبل سلامی هیچ گاه از این نوع خدمات سر باز نخواهد زد .

مبل کلاسیک سوها

بیشترین خواسته ی بازار مبلمان کشور در حال حاضر به سمت مبلمان کلاسیک رفته و این دلیلی ندارد جز خاص بودن و هماهنگی این نوع مبلمان با خانه های مدرن و امروزی ایرانی ، مبلمان سلامی از این رو با بهره گیری از دانش روز و استفاده از متخصصین طراحی مبلمان کلاسیک ، بهترین ها را در صنعت مبل کلاسیک گرد آوری کرده است .

 

 

مبلمان کلاسیک سوها

  • کاناپه
  • میزنهارخوری
  • صندلی شاه نشین نهارخوری
  • صندلی های نهارخوری
  • جلومبلی

 

مبلمان کلاسیک سوها ترکیبی به این معناست که مشتری در مبل سلامی می تواند انتخاب کند که به عنوان مثال کاناپه مبل کلاسیک سوها را به همراه جلو مبلی مبلمان سبک مصری ژوپیتر و به همراه سرویس مبلمان غذاخوری یا سرویس غذاخوری شقایق ست کرده و در نهایت سفارش ، مبلمان خواسته شده و انتخاب شده توسط مشتری به صورت ترکیبی در مبل سلامی ساخته شود . این روش ساخت و دادن حق انتخاب به مشتری در ترکیب چنین سبک و کلاسی از مبلمان که سطح مبلمان اشرافی و همینطور سلطنتی می باشد برای اولین بار توسط مبل سلامی ، سالهاست که به عهده مشتری گذاشته شده و این حق انتخاب را به مشتری می دهد .

سرویس مبلمان سوها ترکیبی با بهره گیری از چوب بسیار با کیفیت و با دوام راش ساخته شده است. ما برای ماندگاری چوب و همچنین زیبایی این اثر از یک سیستم رنگی بسیار با کیفیت استفاده کرده ایم . شما می توانید همواره برای سفارش رنگ مورد نظر خودتان را انتخاب کنید .تماس با شعبه های تهران
تماس با شعبه یافت آباد
تماس با شعبه شریعتی
تماس با شعبه جاجرود