مطالب مفید

زیبا سازی ورودی منزل

از آنجایی که ورودی منزل اولین مکانی است که به چشم میخورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مکان نشان دهنده سلیقه شما به افرادی است که وارد منزل شما می شوند.

بهتر است که ورودی منزل همیشه ساده و مرتب باشد تا وقتی به ساختمان ورود پیدا می کنیم، وارد فضایی باز شویم.

برای رسیدن به این منظور باید فضا را روشن کنیم. برای روشن کردن محیط باید از نور طبیعی خورشید یا نور لامپهای مختلف استفاده کنیم.

آینه های بزرگ هم می توانند در تشدید این روشنایی نقش تاثیر گذاری داشته باشند.

سادگی و نظم

برای رسیدن به دکوری ساده باید رنگهای خنثی در ورودی استفاده کنیم. رنگهای سفید، کرمی، خاکستری و قهوه ای رنگهای مناسبی برای این منظور هستند.

دیوارها را شلوغ نکنیم و از کمترین وسایل در حد امکان در ورودی استفاده کنیم.

رنگ شاد

گفتیم از اجزاء و وسایل محدودی در ورودی استفاده کنیم ولی رنگهای شاد می توانند تنوعی در این مکان برای ما بوجود بیاورند.مثلا می توانیم از وسایل چوبی سفید استفاده کنیم و با لباسها و کفشهای رنگارنگ این مسئله را حل کنیم.

اگر فضای عمودی بزرگی دارید می توانید با قفسه یا وسیله ای دکوری فضایی کوچک و دنج بسازید و با رنگهای سفید و قهوه ای تعادلی شیک و کامل فراهم کنید.

وسایلی که در ورودی استفاده می کنید ممکن است کاربردی یا دکوری باشند ولی در هر صورت در نظم و زیبایی ورودی منزل شما تاثیر بسزایی دارند و باید در انتخاب آنها دقت کنید

وسایل کاربردی مثل چوب لباسی، قفسه کفش و لباس،لوستر و یا آینه های دیواری یا ایستاده.

وسایل دکوری هم مثل تابلو، آباژور، گلدانهای ساده و …

و یا می توان وسایل کاربردی را به نحوی انتخاب کرد که هنرمندانه و زیبا بوده و دکور به حساب بیاید، مثل آینه ای با طراحی جالب.

بهتر است وسایل دکوری از بین رنگهای شاد و روشن انتخاب شوند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *