مطالب مفید

مبل تک نفره

مبل تک نفره، جزء پرطرفدارترین مبلمان است.

ما هر روزه شاهد هستیم که تقاضای مبلمان، در مکان های مختلف و کوچک و بزرگ رو به افزایش است و بعضا در فضاهای کوچک برای ست کردن مبلمان هفت نفره با مشکل مواجه می شویم و در این مواقع، استفاده از نیم ست یا مبل های تک نفره جایگزین خوبی است.

 

مبل تک نفره، هم به صورت تکی و هم به عنوان مکمل ست مبلمان مناسب است. مبل های تک نفره در رنگ چوب و پارچه تنوع خوبی داشته و طراحی های بسیار زیبایی دارند.

 

ست مبلمان هزینه سنگینی برای خانواده دارد و در هر فضایی قابل استفاده نیست. ولی مبل های تک نفره اگر به تعداد کم خریداری شود، ارزان تر بوده و در محل کار و خانه به راحتی استفاده می شوند.

 

کیفیت مبل تک نفره

مبل تک نفره راحت و پرکاربرد است و به همین دلیل کیفیت نوع و جنس مواد سازنده آن اهمیت مضاعف پیدا می کند. پارچه های مخمل، زیبا و چشم نواز بوده و برای استراحت روی مبل، نرم و مورد علاقه ما هستند ولی دوام زیادی ندارند که به جای مخمل می توانیم از پارچه های چرمی استفاده کنیم. هم دوام خوبی دارند و هم به راحتی تمیز می شوند.

 

مبل های پرکاربرد

مبل های تک نفره راحتی هم زیبا هستند و هم حس راحتی مضاعفی دارند و برای کنار میز تلفن، کنار پنجره، روبروی تلویزیون، کنار شومینه، داخل اتاق خواب، پذیرایی، نشیمن یا راهرو،  مبل مخصوص مطالعه، در محل کار، محیط های آموزشی و …. مناسب هستند.

 

مبل های تک نفره فانتزی، طراحی های بسیار جالبی دارند و می توانند روی چهره دکوراسیون منزل شما تاثیر به سزایی بگذارند.

 

مبل های تک نفره کلاسیک همیشه شیک و زیبا هستند.

 

مبل تک نفره پشت بلند که می توانید در اتاق های خواب خود استفاده کنید.

 

مبل تک نفره تخم مرغی مدلی جالب و خاص دارد.

 

و این هم مبل سنتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *