۲۹ آذر

پگ بورد یا صفحه دیواری، روشی جدید و فوق العاده برای ساماندهی وسایل

مطالب مفید

استفاده از پگ بوردها، روشی جدید و زیبا، برای ساماندهی وسایل در خانه به شمار می رود.

پگ بورد چیست؟

پگ بوردها صفحاتی هستند که روی آن سوراخ هایی با قطرهای متفاوت برای گذاشتن قلاب در آنها تعبیه شده و روی دیوار نصب می شوند و از چوب، فلز و انواع متریال ساخته می شوند و می توانیم انواع وسایل را روی آن به صورت آویزان نگهداری کنیم. پگ بوردها در طرح ها و رنگ های متفاوت عرضه می شوند.

در واقع پگ بورد قفسه ای عمودی و باز است که وسایل داخل کابینت ها، قفسه ها، کمدهاوغیره  را قابل دسترسی آسان می کند.

این صفحات دیواری نصب آسانی داشته و شما می توانید در آشپزخانه ظروف و مواد غذایی و غیره را روی آن آویزان کنید. حتی می توانید در مواردی به جای کابینت از آن استفاده کنید.

پگ بورد در آشپزخانه

 

می توانید از سبد ها برای قرار دادن جا ادویه ها استفاده کنید و برای چیزهایی که زیاد استفاده میشوند می توانید شلف درست کنید.

 

گلخانه دیواری

دوست داران گل و گیاه مطمئنا این ایده را دوست خواهند داشت که گلخانه ای روی پگ بورد خود داشته باشند. حتی می توانید با سبدهایی که روی آن نصب می کنید، وسایل و دانه های گیاهان را نگه دارید. یا گیاهان خوردنی و دارویی بکارید.

پگ بورد به عنوان گلخانه دیواری

 

ورزشکاران هم می توانند از پگ بورد به عنوان تخته صعود استفاده کنند. تخته را محکم به دیوار پیچ کنند تا هنگام استفاده حادثه ای رخ ندهد.

پگ بورد به عنوان وسیله ورزشی

 

از این پگ بوردها برای استفاده در محیط هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، به‌طور مثال می‌توانید این پگ بوردها را داخل انباری نصب‌کرده و وسایل و ابزار خود را داخل آن ساماندهی کنید و در هرزمانی که نیاز به آن‌ها داشتید بدون دردسر جایشان را بیابید.

پگ بورد در انباری

 

در ابتدای استفاده از پگ بورد گمان می کردند که این صفحات فقط برای آشپزخانه کاربرد دارد ولی اکنون پای این صفحات به همه مکان ها باز شده و کاربردهای زیادی دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

جهت اشتراک گذاری در هر یک شبکه اجتماعی ها روی لینک مربوطه کلیک کنید

نظرات و دیدگاه ها

ثبت نظر

WhatsApp chat